• Żeby śmiały się pisanki,
    uśmiechały się baranki,
    mokry śmigus zraszał skronie,
    dużo szczęścia sypał w dłonie!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!!!!
    Życzą:
    Dyrektor i Pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 80 w Katowicac
    h

Grupa Krasnoludki

heart KRASNOLUDKI  heart

Obraz znaleziony dla: krasnoludek

Naszą grupę tworzą dzieci 3 i 4 letnie . Wszystkie " krasnale" dzielnie  przeszły okres adaptacji i zmienili się w przedszkolaków na medal smiley

Dzieci są pogodne, aktywne i ciekawe świata.  Lubią gry i zabawy ruchowe, oraz z chęcią śpiewają piosenki, rymowanki. Uczą się zasad współżycia w grupie, samodzielności i koleżeństwa.

Każdy dzień spędzony w przedszkolu wypełniony jest świetną zabawą, przyjaźnią i zajęciami edukacyjnymi.

Krasnale lubią przebywać na spacerach, gdy tylko pogoda i powietrze nam sprzyja ;)

Nasze Panie to :

Weronika Dubicka - nauczyciel,

Katarzyna Janecka - dyrektor,

Paulina - pomoc nauczyciela.