jak co roku wiosną Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach wraz z Partnerami zaprasza na ogólnopolską konferencję on-line/lub stacjonarnie dedykowaną: nauczycielom, pedagogom, psychologom, osobom pracującym z dziećmi i rodzicom, pod tytułem: "Wspierać, chronić, wymagać" - rola rodziny, szkoły i przedszkola w wychowaniu do mądrości.

W tym roku współorganizatorami są: Niepubliczna Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa SOKRATES, Wydawnictwo "Wiedza i praktyka" Uniwersytet SWPS, RESQL w partnerstwie z Miastem Katowice.

HARMONOGRAM

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA

Lista_Przyjetych.pdf1.pdf

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO INNYCH PRZEDSZKOLI

brak

LISTA DZIECI  NIEZAKWALIFIKOWANYCH

brak

Rekrutacja do Miejskiego Przedszkola Nr 80

na rok szkolny 2024/2025

DZIEŃ OTWARTY PRZEDSZKOLA - (zwiedzanie przedszkola)  12.03.2024r. w godzinach 10:00-16:00.

Zajęcia otwarte dla zakwalifikowanych przedszkolaków i ich rodziców odbędą się 29.08 i 30.08.2024r. w godzinach od 9:30 do 11:00

adres strony do logowania dla rodziców: (aktywny od 13.03.2024)

Na podstawie zarządzenia  NR 3707/2023  Prezydenta Miasta Katowice z dnia 8 grudnia 2023 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2024/2025 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, publicznych innych form wychowania przedszkolnego, klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także klas wyższych niż klasa pierwsza publicznych szkół i oddziałów sportowych oraz dwujęzycznych, jak również podania do publicznej wiadomości kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym, a także dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów i liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria.

REGULAMIN REKRUTACJI

regulamin_rekrutacji_2024(1).pdf

Zarzadzenie_PMK_nr_3707-2023-terminy_rekrutacji_do_SP_i_MP_na_2024-2025.pdf

Nabor_do_publicznych_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_roku_szkolnym_2024-2025_-_Informac.pdf

ADAPTACJA

Adaptacja

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W DNIACH: 29 i 30.08.2024r. w godzinach od 9:30 do 11:00.

Program_adaptacyjny1.pdf

Adaptacja_dziecka_trzyletniego_w_przedszkolu__.pdf