• UWAGA! Zmiana terminu na 07.04.2024r.

Żeby śmiały się pisanki,
    uśmiechały się baranki,
    mokry śmigus zraszał skronie,
    dużo szczęścia sypał w dłonie!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!!!!
    Życzą:
    Dyrektor i Pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 80 w Katowicac
    h

Nagłówek

SZANOWNI PAŃSTWO NASZE PRZEDSZKOLE OTRZYMAŁO DOFINANSOWANIE W WYSOKOŚCI 2500 PLN  ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO W RAMACH REALIZACJI NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 NA LATA 2021-2025 NA ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DODATKOWO  Z BUDŻETU MIASTA KATOWICE OTZRYMALIŚMY KWOTĘ  625 PLN (WKŁAD WŁASNY).

Międzyprzedszkolny konkurs czytelniczo-plastyczny pt. "Święta Bożego Narodzenia w literaturze dziecięcej"

szczegóły w załączniku Regulamin_konkursu_Swieta_Bozego_Narodzenia_w_literaturze_dzieciecej_(1)(1).pdf

KAMPANIA CZYTANIE RZĄDZI

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ideą kampanii poprzez link promujący kampanię:

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z propozycjami czytelniczymi i krótkimi opisami proponowanych do czytania książek. Informacje zamieszczane są w zakładce "Krasnoludki" podstrona "czytamy", oraz w podstronach "dla rodziców".         Prosimy również o korzystanie z  proponowanych książek na wymianę dostępnych w budynku głównym oraz w budynku zerówki. Zapraszamy  do wzajemnej wymiany i życzymy przyjemnej lektury

TATA TEŻ CZYTA - zachęcamy  spot: TataTezCzyta_spot.mp4